A Stand Up Comedy Humortársulat előadásai 2025. április 17-én, 22-én és 23-án.
1. Magyed: Fogat fogért – ÖNÁLLÓ EST – SZÉKESFEHÉRVÁRON A Mercure Hotel Székesfehérvár Magyar Király **** – Fő utca 10. Április 17. 19:00.
OPEN: GAJDOS ZOLTÁN
Létezik olyan életkor, amikor nem azt gondoljuk, az a legnehezebb, amiben éppen vagyunk? A 30. életévéhez közeledő Magyed a huszonévesek problémáiról, a huszonéves öregségről elmélkedik legújabb önálló estjén. Vajon ezekért a gondolatokért az a tény felel, hogy még egyetemista, vagy az, hogy már nős? Minden kiderül a Fogat fogért című önálló est végére, ahol a tőle megszokott önironikus előadás várható, sok nevetéssel. Mindegy hány éves vagy, mindegy milyen gondod van, fiatalnak és szerencsésnek fogod érezni magad Magyed sztorijait hallgatva….
Bővebben és jegyinformációk:
https://www.standupcomedy.hu/esemenyek/magyed-fogat-fogert—-onallo-est—szekesfehervar-3373
2. Stand up COMEDY LIVE – BUDAPESTEN a BulGardenben – akár vacsorával április 22. 19 óra.
MŰSORVEZETŐ: REDENCZKI MARCSI
FELLÉPŐK: HORVÁTH GÁBOR, KÉFER ÁDÁM, MINKÓ LAJOS, GYURICZA BALÁZS
A pesti BulGardenben a legfrissebb poénokkal várnak a Showder Klubból jól ismert humoristák, akik bemutatnak néhány figyelemre méltó újoncot is. Igazi klub környezet, ahol a nézők és a stand up komikusok együtt, testközelben élik át a legújabb anyagok születését. Az élményt egy vacsorával is megspékeljük, ha akarod. Te döntesz!
https://www.standupcomedy.hu/esemenyek/stand-up-comedy-live—budapest—bulgarden—akar-vacsoraval-34283. Orosz Gyuri: Merőleges valóságok – ÖNÁLLÓ EST PREMIER – HAJDÚNÁNÁSON A Kéky Lajos Városi Művelődési Központban – Köztársaság tér 6. Április 23. 19:00
OPEN: GAJDOS ZOLTÁN
Előbb vagy utóbb minden hazugság kiderül! A legtöbb ember már akkor is hazudik, amikor kérdez. Hazudnak a reklámok, a politikusok, a közgazdászok, az ügyvédek, a szülők, a gyerekek, a férjek és a feleségek. Bármilyen hivatalos ügyet el akarunk intézni, hazudik az ügyintéző, és mi is. Mindenki tudja, hogy egy hazug világban élünk, de soha nem valljuk be, még magunknak sem. Lehet, hogy világunkat a hazugságok tartják össze? Ha elkezdenénk igazat mondani, akkor kihalna az emberiség? Ne felejtsük el, hogy az igazság nagyon vicces, legfőképp akkor, amikor szembesülünk vele, hogy nem csak mi hazudtunk, hanem más is, ráadásul pont ugyanazt, mint mi… https://www.standupcomedy.hu/esemenyek/orosz-gyuri-meroleges-valosagok—onallo-est-premier—hajdunanas-3402