Dumaszinház előadások 2021. november 4-10. https://dumaszinhaz.hu/

Dumaszinház előadások 2021. november 4-10. https://dumaszinhaz.hu/

November 4.
1. 19.30 óra Anti-motiváció – A Szomszédnéni Produkciós Iroda önálló estje a Corvin Dumaszinházban
2. 19 óra Anti-motiváció – A Szomszédnéni Produkciós Iroda önálló estje – Budapest Kompót Dumaklub
3. 19 óra Békével jöttünk – Lakatos László és Musimbe Dávid Dennis közös estje – Várpalotán a Thury várban4. 18 óra Történjen bármi – Kőhalmi Zoltán önálló estje Szolnok – Aba Novák Agóra Kulturális Központ
5. 18 óra Mesteremberek – Aranyosi Péter önálló estje, mv: Szobácsi Gergő – Gyöngyös-Mátra Művelődési Központ

November 5.
1. 19.30 óra Four stars – Kőhalmi Zoltán, Csenki Attila, Felméri Péter, Janklovics Péter estje a Corvin Dumaszinházban
2. 19 óra Kirakatvilág: Lakatos László önálló estje, vendég: Fülöp Viktor – Budapest Kompót Dumaklub.
3. 18 óra Kettőskereszt vagy amit akartok – Dombóvári István önálló estje, mv.: Bellus István – Gyál – Arany János Közösségi Ház
4. 18 óra Mesteremberek – Aranyosi Péter önálló estje, mv: Ács Fruzsina – Fertőd – Kulturális és Szolgáltató Központ
5. 20 óra Légy férfi! – Hadházi László önálló estje, mv: Musimbe Dávid Dennis –  Martfű – Városi Művelődési Központ és Könyvtár

November 6.
1. 19.30 óra All stars – Hadházi László, Kőhalmi Zoltán, Beliczai Balázs, mv: Szabó Balázs Máté – Corvin Dumaszinház
2. 18 óra Mesteremberek – Aranyosi Péter önálló estje, mv: Szobácsi Gergő – Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár
3. 18 óra Békével jöttünk – Lakatos László és Musimbe Dávid Dennis közös estje – Szarvas – Aranyszarvas Panzió és Étterem

November 7.
1. 19.30 óra Maciarcok éjszakája – Hadházi László, Lakatos László, Ráskó Eszter, Szupkay Viktor – Corvin Dumaszinház

November 8.
1. 19.30 óra Mesteremberek- Aranyosi Péter önálló estje – Corvin Dumaszinház
2. 19 óra Fiatal Félőrültek Fesztiválja, műsorvezető: Felméri Péter – Kompót Dumaklub
3. 19.30 óra Four stars – Kőhalmi Zoltán, Benk Dénes, Felméri Péter, Musimbe Dennis – Corvin Dumaszinház

November 9.
1. 19 óra Mesteremberek – Aranyosi Péter önálló estje, mv: Ács Fruzsina – Szentendre – Pest Megyei Könyvtár
2. 18 óra Világvégre – Kiss Ádám önálló estje, mv: Elek Péter – Székesfehérvár – Alba Regia Sportcsarnok

November 10.
1. 19.30 óra Kettőskereszt vagy amit akartok – Dombóvári István önálló előadása, mv.: Bellus István – Corvin Dumaszinház2. 19 óra Mogács labor – Mogács Dániel önálló estje – Kompót Dumaklub
3. 18 óra Világvégre – Kiss Ádám önálló estje, mv: Elek Péter – Gödöllő – Művészetek Háza
4. 18 óra TÖRTÉNJEN BÁRMI – Kőhalmi Zoltán önálló előadása – Püspökladány – Dorogi Márton Városi Műv. Központ
5-6. 18 és 20.30 óra Mesteremberek – Aranyosi Péter önálló estje, mv: Ács Fruzsina – Tiszaújváros – Derkovits Kulturális Központ

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .